GEÇMİŞ ETKİNLİKLER

Gülşen


Gülşen çok sevilen sahne performansıyla 22 Ocak akşamı Jolly Joker Kartal İstMarina sahnesinde sizlerle! Biletler Biletix ve Jolly Joker gişelerinde!

Koray Avcı


Koray Avcı çok sevilen canlı performansıyla 21 Ocak akşamı Jolly Joker Kartal İstMarina sahnesinde sizlerle buluşuyor! Biletler Biletix ve Jolly Joker gişelerinde!

Cem Adrian


Cem Adrian çok sevilen kendine has sahne performansıyla 19 Ocak akşamı Jolly Joker Kartal İstMarina sahnesinde sizlerle! Biletler Biletix ve Jolly Joker gişelerinde!

Hakan Altun


Hakan Altun 15 Ocak akşamı Jolly Joker Kartal İstMarina sahnesinde sevenleriyle buluşuyor! Biletler Biletix ve Jolly Joker gişelerinde!

Simge


Simge çok sevilen sahne performansıyla 14 Ocak akşamı Jolly Joker Kartal İstMarina sahnesinde! Biletler Biletix ve Jolly Joker gişelerinde!

Levent Yüksel


Levent Yüksel çok sevilen şarkılarıyla 8 Ocak akşamı Jolly Joker Kartal İstMarina sahnesinde sizlerle! Biletler Biletix ve Jolly Joker gişelerinde!

Ayta Sözeri


Ayta Sözeri 7 Ocak akşamı Jolly Joker Kartal İstMarina sahnesinde sevenleriyle buluşuyor! Biletler Biletix ve Jolly Joker gişelerinde!

Yıldız Tilbe


Yıldız Tilbe sevilen sahne performansıyla 4 Ocak akşamı Jolly Joker Kartal İstMarina sahnesinde sizlerle! Biletler Biletix ve Jolly Joker gişelerinde!

Nihat Sırdar: 90'lar Kafası Yılbaşı Özel


Nihat Sırdar'la 90'lar Kafası yeni yıla girerken tüm dertleri unutturucak! Müzik, dans, eğlence ve en sevdiğimiz 90'lar şarkıları için 31 Aralık akşamı Jolly Joker Kartal-İstMarina sahnesinde buluşalım!