GEÇMİŞ ETKİNLİKLER

Selami Şahin


Selami Şahin 25 Haziran akşamı Jolly Joker Kartal İstMarina sahnesinde! Sınırlı sayıda avantajlı dönem biletlerini kaçırmayın! Biletler Biletix ve Jolly Joker gişelerinde!

Emre Kaya Usta Şarkılar


Emre Kaya 24 Haziran akşamı Jolly Joker Kartal İstMarina sahnesinde! Sınırlı sayıda avantajlı dönem biletlerini kaçırmayın! Biletler Biletix ve Jolly Joker gişelerinde!

Selçuk Balcı


Selçuk Balcı 18 Haziran akşamı Jolly Joker Kartal İstMarina sahnesinde! Sınırlı sayıda avantajlı dönem biletlerini kaçırmayın! Biletler Biletix ve Jolly Joker gişelerinde!

Hüsnü Şenlendirici


Hüsnü Şenlendirici 17 Haziran akşamı Jolly Joker Kartal İstMarina sahnesinde! Sınırlı sayıda avantajlı dönem biletlerini kaçırmayın! Biletler Biletix ve Jolly Joker gişelerinde!

2000’ler Türkçe Pop Partisi – DJ Pınar Alkan


Pınar Alkan 2000’ler Türkçe Pop Gecesi 11 Haziran akşamı Jolly Joker Kartal İstMarina'da! Sınırlı sayıda bir alana bir bedava biletlerini kaçırmayın! Biletler Biletix ve Jolly Joker gişelerinde!

Haktan


Haktan 10 Haziran akşamı Jolly Joker Kartal İstMarina sahnesinde sizlerle! Sınırlı sayıda avantajlı dönem biletlerini kaçırmayın! Biletler Biletix ve Jolly Joker gişelerinde!

Serkan Kaya


Serkan Kaya 8 Haziran akşamı Jolly Joker Kartal İstMarina sahnesinde! Sınırlı sayıda avantajlı dönem biletlerini kaçırmayın! Biletler Biletix ve Jolly Joker gişelerinde!

Tuğçe Kandemir


Tuğçe Kandemir 4 Haziran akşamı Jolly Joker Kartai İstMarina sahnesinde! Sınırlı sayıda avantajlı dönem biletlerini kaçırmayın! Biletler Biletix ve Jolly Joker gişelerinde!

Hakan Altun


Hakan Altun 3 Haziran akşamı Jolly Joker Kartal İstMarina sahnesinde! Biletler Biletix ve Jolly Joker gişelerinde!