GEÇMİŞ ETKİNLİKLER

Çağan Şengül & Yasir Miy


Çağan Şengül & Yasir Miy ikilisinin JoJo performansı çok sevilmişti! Konserin tekrar yayını ile 7 Mayıs akşamı JoJo'da buluşuyoruz! Biletler Biletix'te!

Suzan'ın Hıdırellez Bahçesi


Baharın içimize doldurduğu neşeyi kutlamak için 5 Mayıs akşamı Suzan'ın Hıdırellez Bahçesi'nde buluşuyoruz! Suzan Kardeş'in şarkılarla güzelleştireceği akşamı kaçırma! Biletler Biletix'te!

No.1


Kendi ve konuklarının performansıyla JoJo sahnesinin enerjisini yükselten No.1 konseri tekrar yayını ile 1 Mayıs akşamı JoJo'da! Biletler Biletix'te!

Yaşar


JoJo'nun lansman haftası yapılan ve çok sevilen Yaşar konseri tekrar yayını ile 30 Nisan akşamı sevenleriyle buluşuyor! Biletler Biletix'te!

Ufuk Beydemir


Güçlü sesi ve besteleriyle hızlı bir çıkış yakalayan Ufuk Beydemir, 23 Nisan akşamı canlı performansıyla JoJo'da! Evini konser alanına çevirecek sanatçının şarkılarına eşlik etmek istiyorsan biletler Biletix'te!

Evdeki Saat


Yaptığı şarkılarla çok hızlı bir çıkış yakalayan Evdeki Saat 17 Nisan akşamı sevenleriyle JoJo'da buluşuyor! Bu canlı performansı kaçırmayın, biletler Biletix'te!

Ozbi


İlk konseriyle sevenlerine unutulmaz bir gece yaşatan Ozbi, 10 Nisan akşamı canlı performansıyla JoJo'da! Çok sevilen Ozbi şarkılarına eşlik etmek için biletini almayı unutma, biletler Biletix'te!

Türkülerle Cem Adrian


JoJo'nun ilk konserinde Jolly Joker Vadistanbul sahnesini sallayan isim Cem Adrian bu sefer karşımıza türkülerle çıkıyor! 9 Nisan akşamı bağlama performansıyla kendisine eşlik edecek isim Gökhan Kılıç'la sahne alacak sanatçının bu özel konserini kaçırma! Biletler Bietix'te!

Buray


Yüksek enerjisi ve sevilen şarkılarıyla Buray 3 Nisan akşamı JoJo'da! Jolly Joker Vadistanbul sahnesinden canlı yayınlanacak konserin biletleri Biletix'te!