GEÇMİŞ ETKİNLİKLER

Ayta Sözeri


Ayta Sözeri 23 Ekim akşamı Jolly Joker Kartal İstMarina sahnesinde sevenleriyle buluşuyor! Bİletler Biletix ve Jolly Joker gişelerinde!

Berkay


Berkay 22 Ekim akşamı Jolly Joker Kartal İstMarina sahnesinde sizlerle buluşuyor! Biletler Biletix ve Jolly Joker gişelerinde!

Yıldız Tilbe


21 Ekim akşamı Jolly Joker Kartal İstMarina sahnesi kıpır kıpır olacak! Yıldız Tilbe sevilen şarkılarını sizler için söyleyecek! Biletler Bİletix ve Jolly Joker gişelerinde!

Melek Mosso


Jolly Joker Kartal İstMarina sahnesi 20 Ekim akşamı kıpır kıpır olacak. Melek Mosso sevilen şarkılarını sizler için söyleyecek! Biletler Biletix ve Jolly Joker gişelerinde!

Merve Özbey


Merve Özbey sevilen şarkılarını 16 Ekim akşamı Jolly Joker Kartal İstMarina sahnesinde sevenleri için söylüyor. Biletler Biletix ve Jolly Joker gişelerinde!

Derya Bedavacı


Derya Bedavacı 15 Ekim akşamı Jolly Joker Kartal İstMarina sahnesinde sizlerle buluşuyor! Biletler Biletix ve Jolly Joker gişelerinde!

Yüzyüzeyken Konuşuruz


Yüzyüzeyken Konuşuruz 13 Ekim akşamı Jolly Joker Kartal İstMarina sahnesinde! Biletler Biletix ve Jolly Joker gişelerinde!

Hakan Altun


Hakan Altun 9 Ekim akşamı Jolly Joker Kartal İstMarina sahnesinde sevenleriyle buluşuyor! Biletler Biletix ve Jolly Joker gişelerinde!

Yaşar


Yaşar 9 Ekim akşamı Jolly Joker Kartal İstMarina sahnesinde sevenleriyle buluşuyor! Biletler Biletix ve Jolly Joker gişelerinde!